Zajęcia otwarte w „Dzwoneczkach”

Dnia 27 maja 2026 r. w grupie „Dzwoneczków” odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami. Temat zajęć brzmiał – „Kolorowa majowa łąka”. Celem spotkania było utrwalenie wiedzy na temat zwierząt żyjących na łące, rozwijanie logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie zagadek oraz doskonalenie umiejętności czytelniczych. Nie zabrakło wspólnych zabaw ruchowych przy muzyce, ciekawych zagadek oraz twórczej współpracy dzieci i rodziców. Na zakończenie uczestnicy wykonali przestrzenne prace plastyczne o tematyce wiosennej .
Takie wspólne spotkania są doskonałą okazją do budowania więzi między dzieckiem, rodzicem i przedszkolem. Dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i radości ze wspólnego działania, a rodzicom możliwość obserwowania swoich pociech podczas zabawy i nauki w grupie rówieśniczej. Dziękujemy Rodzicom za obecność, wspólną zabawę i miło spędzony czas!
Zajęcia prowadziła Dorota Torbicz.
Przejdź do treści