W miniony poniedziałek przedszkolaki z najstarszych grup po raz kolejny miały przyjemność odwiedzić Szkołę Muzyczną I Stopnia we Włodawie .Podczas spotkania dzieci z ogromnym zainteresowaniem poznawały kolejne instrumenty muzyczne, ich wygląd oraz wyjątkowe brzmienie. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się, jak powstają dźwięki i czym różnią się od siebie poszczególne instrumenty. Wielką radość sprawił dzieciom również koncert. Mali słuchacze z zaciekawieniem wsłuchiwali się w wykonywane utwory, nagradzając muzyków gromkimi brawami . To było niezwykle ciekawe i inspirujące spotkanie z muzyką, które dostarczyło dzieciom wielu pozytywnych emocji oraz nowych doświadczeń. Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i możliwość uczestniczenia w tak pięknym wydarzeniu!






