„Pszczółki” na zakupach w 'Biedronce :)

Dzieci z grupy „Pszczółek”, w ramach realizowanego w placówce programu własnego z preorientacji zawodowej „Zawodowa Akademia Przedszkolaka”, odwiedziły zakład pracy mamy Jasia. Podczas wizyty poznały pracę sprzedawcy oraz asortyment sklepu Biedronka. Dużym zainteresowaniem cieszył się monitoring znajdujący się w pokoju kierownika oraz kasy samoobsługowe. Przedszkolaki miały okazję nauczyć się samodzielnej obsługi takiej kasy. Poznały także różne działy sklepu i wzbogaciły swoją wiedzę na temat pracy zmianowej. Serdecznie dziękujemy Pani Marlenie za ciepłe przyjęcie oraz przekazanie wiedzy na temat swojej pracy. Dziękujemy!

Przejdź do treści