Przedszkolaki przyjaciółmi natury!

Nasze przedszkole po raz kolejny przystąpiło do programu edukacyjnego „Kubusiowi Przyjaciele Natury” Podczas jego realizacji przedszkolaki dowiedziały się, dlaczego warto jeść warzywa i owoce , pić wodę  oraz aktywnie spędzać czas . Nie zabrakło również rozmów o ekologii – dzieci świetnie poradziły sobie z segregowaniem odpadów, poznały sposoby oszczędzania wody i energii oraz przekonały się, że nawet małe codzienne działania mogą pomóc naszej planecie. Zajęcia były pełne zabawy, eksperymentów i wspólnych aktywności, a mali uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem zdobywali nowe umiejętności. Jesteśmy dumni, że nasze przedszkolaki wiedzą już, jak być prawdziwymi przyjaciółmi natury!
Przejdź do treści