Procedury

Cel procedury:
Celem niniejszej procedury jest określenie szczegółowych obowiązków rodziców i nauczycieli podczas przyprowadzania i odbierania dzieci z placówki przez rodziców (prawnych opiekunów) lub osób upoważnianych przez rodziców w celu zapewnienia dziecku pełnego bezpieczeństwa.

Zakres procedury:
Procedura dotyczy nadzoru nad dziećmi od momentu wejścia z rodzicami do placówki, do momentu odebrania dziecka z placówki, czyli powierzenia go pieczy rodzicom (opiekunom prawnym) lub osobom upoważnionym do odbioru dziecka.

Osoby podlegające procedurze:

Do przestrzegania niniejszej procedury zobowiązani są rodzice dziecka, bądź jego prawni opiekunowie oraz nauczyciele i pracownicy przedszkola.

Cel procedury:
Celem niniejszej procedury jest ustalenie sposobu postępowania dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego dzieci objętych opieką placówki i ich rodziców oraz pracowników świadczących pracę na terenie przedszkola, w związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z COVID-19 i nowymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Zakres procedury:
Niniejsza procedura dotyczy wszystkich pracowników Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie świadczących pracę na terenie placówki. Pracownicy zobowiązani są postępować zgodnie z przyjętą procedurą a rodzice zobowiązani są ją znać i przestrzegać.

Cel procedury:
Procedura ma zapewnić higieniczne warunki pobytu dzieci w przedszkolu oraz chronić przed rozprzestrzenianiem się wszawicy w placówce.

Zakres procedury:
Procedura dotyczy postępowania w przypadku stwierdzenia wszawicy w przedszkolu.

Regulamin organizacji wycieczek, wyjść i spacerów w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie

Kalendarz

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031