Prezentacje Recytatorskie pod hasłem „Kim zostanę?”

W 19.05.2026 r. w Przedszkolu Miejskim nr 2 odbyły się XIII Międzyprzedszkolne Prezentacje Recytatorskie pod hasłem „Kim zostanę? – poznajemy zawody. Celem konkursu było promowanie literatury dziecięcej i piękna języka ojczystego, wspieranie uzdolnień i zainteresowań dzieci, poznanie nazw charakterystyki różnych zawodów, budowanie szacunku do różnych profesji, integracja dzieci i zachęcanie ich do marzeń o przyszłości. Z dumą informujemy o sukcesach naszych reprezentantów:
W kategorii:
– 3-latków II miejsce zajął Stanisław Repa z grupy „Wiewióreczek”,
– 4-latków III miejsce zajął Aleksander Zarczuk z grupy „Kasztanków”,
– 5-latków I miejsce zdobyła Gabriela Boś z grupy „Dzwoneczków”,
– 6-latków II miejsce zajął Piotr Kaliszuk z grupy „Pszczółek”.
Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni z ich osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Przejdź do treści