„Kasztanki” z wizytą w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Dzieci z grupy 4-latków „Kasztanków” odwiedziły Miejska Bibliotekę Publiczną we Włodawie. Przedszkolaki zwiedziły patio, gdzie oglądały przeróżne nasadzenia, kolorowe kwiaty oraz „Hotel dla owadów”. Następnie udały się do budynku biblioteki, gdzie Pani Joanna przedstawiła dzieciom teatrzyk Kamishibai pt. „Gdzie spotkamy wiosnę?” autorstwa Edyty Pietrzak z ilustracjami Joanny Orzeszko  . Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści i aktywnie uczestniczyły w dyskusji. Na zakończenie nasi wychowankowie mogły zapoznać się z księgozbiorem o tematyce wiosennej łąki, owadów i pszczół. Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Orzeszko za wspaniałą wizytę i miło spędzony czas!

Przejdź do treści