Dzień Dziecka pełen emocji!

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był pełen radości, uśmiechu i niezapomnianych emocji. Obchody rozpoczęły się wyjątkowym przedstawieniem pt.„Zaginiony Uśmiech w Krainie Emocji”, przygotowanym przez nauczycieli naszego przedszkola. Spektakl w ciekawy i zabawny sposób przybliżył dzieciom świat emocji, a jego zwieńczeniem był wspólny taniec „Wytup emocje”, który dostarczył wszystkim mnóstwo energii i dobrej zabawy. Następnie dzieci wyruszyły w niezwykłą przygodę po Stacjach Emocji, gdzie wykonywały różnorodne zadania i aktywności związane z rozpoznawaniem oraz wyrażaniem emocji. Każda stacja była okazją do nauki poprzez zabawę i rozwijania ważnych umiejętności społecznych. Wśród licznych atrakcji, dzięki uprzejmości Państwa Czoboda – dziadków Klary i Kamelii, znalazła się również przejażdżka bryczką z kucykiem, która wzbudziła ogromne zainteresowanie i sprawiła dzieciom wiele radości. Na uczestników czekały także smaczne lody i chrupiący popcorn, które umiliły wspólne świętowanie. Nie zabrakło również uwielbianych przez dzieci dmuchańców, na których mogły aktywnie spędzać czas, bawić się i spożytkować swoją energię. To był dzień pełen uśmiechów, pozytywnych emocji i wspaniałych wspomnień. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego święta dla naszych przedszkolaków, szczególne podziękowania kierujemy do naszej przedszkolnej Rady Rodziców za ufundowanie zabaw na dmuchańcach. Kochane Przedszkolaki! Z okazji Waszego święta życzymy Wam ciekawości świata i radości z odkrywania każdego dnia. Niech Wasze dni będą pełne śmiechu, zabawy i radości z odkrywania każdego dnia. Wszystkiego najpiękniejszego z okazji Dnia Dziecka

Przejdź do treści